TIP: Chcete mít pod svým comixem odkaz na svou stránku? Zaregistrovaní mohou!
Comix...
comix by AZAZEL
Znáš Katku Hrachovcovou?...Tu moderátorku?...
No, myslím že jo...no a?...
Tak mě napadlo, že by se hodila do nějakého comixu...
comix by AZAZEL (vzkaz)
[25274. zobrazení; body: -6/6]
Comix je vystaven od 07.01.2006 18:38.
Ke stripu jsou 2 komentáře:
ORTIZ2 [13.06.2006 00:04:08]: Katka by se hodila do nějakého komixu kde se hodně moc mlátí, kope, řeže,střílí a kydlí! A vůbec sem s ní já jí vykydlim! LOBO Velkej šéf cizí hnátou.
AZAZEL [07.01.2006 18:38:54]: Prave riskuju, ze to plno lidi nepochopi, ale doufam ze to alespon presvedci spaceboye...
Svou pilnou prací tato oblíbená pěnice dokázala dvě věci: Zaprvé, že lze pravidelně vyhrávat ankety o zpěvačku roku za to, že léta nenatočí žádnou píseň. A zadruhé to, že do politického života v Čechách může úspěšně zasahovat i vyučená šička. Pokud je ochotná přiletět ze svého skromného domku v Kalifornii zazpívat panu profesorovi na Staromák.
Ke stripu jsou 2 komentáře:
ORTIZ2 [13.06.2006 00:04:08]:
Katka by se hodila do nějakého komixu kde se hodně moc mlátí, kope, řeže,střílí a kydlí! A vůbec sem s ní já jí vykydlim! LOBO Velkej šéf cizí hnátou.
AZAZEL [07.01.2006 18:38:54]:
Prave riskuju, ze to plno lidi nepochopi, ale doufam ze to alespon presvedci spaceboye...
Vložení komentáře je umožněno tady.