hlavní okno

Pravidla?

[seznam fór] [forum by MICHAEL.J.FOX]

o SMARTUS 30.04.2007 16:46:34
Tak co, budou pravidla? ;)

o AZAZEL 18.12.2006 21:11:46
tohle je docela fasa samomluva...

o SPACEBOY 06.12.2006 14:48:50
Poznávacím znamením většiny nezralých komiksů bývá, že jsou v nich zcela bezdůvodně kozy nebo Danovo péro. Člověk má prostě ze začátku radost, že je tam může naprat, ačkoli bez nich by myšlenka komiksu byla třeba i jasnější. V případech, kdy v komiksu žádná myšlenka není, je to samozřejmě jedno.
Je třeba si uvědomit, že opravdový komiks, to nejsou péra, kundy a kozy, ale krev, pot a slzy.
(Datel & PhilZOO, http://comix.spaceport.cz/index.php?id=1457)

o MICHAEL.J.FOX 01.12.2006 18:56:29
Terminologie:
komiks = comix = strip
žluťák = plus bod
čerňák = černoch = mínus bod

1) Každý komiks musí mít odpovídající název. Systém jako defaultní nadpis vloží slovo "comix", autor by si to měl změnit při tvorbě komiksu. Vhodný nadpis může komiks vylepšit, a ten pak dostane víc žluťáků.

2) Než komiks vložíš, pozorně si ho přečti. Překlep nebo pravopisná chyba může totálně zkazit jinak dobrý strip.

3) Pokud je komiks přepis nějakého vtipu, je vhodné to uvést v nadpisu, například slovem "vtip" v závorce. Pozor - opakovaný vtip není vtipem, takže pokud se jedná o nějaký starý a profláknutý vtip, naděje na hodně kladných hodnocení rapidně klesá.

4) Vulgární a sprostý vtip není to samé jako dobrý vtip.

5) Komiksy vkládáme, aby se jim někdo zasmál a aby dostal hodně žluťáků. Někdy je lepší komiks nevložit a třeba si myšlenku někam schovat, po čase se k ní vrátit a udělat z ní vtipnější komiks, než původně měl být.

6) Je zakázáno registrovat se několikrát pod různými jmény! Nový autor má omezení na vložení jednoho komiksu za 24 hodin, to není libovůle admina, ale prevence vkládání kupy blbých stripů novými autory. Kvóta se časem postupně zvyšuje. Pokud se někdo zaregistruje 2x nebo víckrát, vyslouží si tím akorát to, že se znelíbí adminovi, kterej mu může zablokovat přístup (a smazat jeho multiregistrace a všechny komiksy), potažmo dalším uživatelům, který mu pak nedaj žluťáka.

[nejnovější] [novější] [nejstarší]