hlavní okno

Komentář mohou vložit pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Ke stripu jsou 4 komentáře:

DAVESADE [23.06.2005 17:20:28]:
QUAGAAR: Simulovat ztrátu instalaček a vnucovat cizí nápady, ts ts :).

SPACEBOY [23.06.2005 12:03:46]:
A teď o něco vážněji: Spíš mi vadí vtip, který je založený na nějakém pochybném (často pokřiveném) myšlenkovém stereotypu (např. Cikán = zloděj*), než který se dotýká nějakého konkrétního znaku konkrétní osoby. Tedy za podmínky, že je se ona osoba tím znakem opravdu vyznačuje (tj. že Gates je bohatý, Kožený je podvodník atd.)
* Zvláštní je, že typická "vtipová" konstrukce blondýna = hloupá husa mi nevadí. Zřejmě proto, že neznám nikoho, kdo by ji (narozdíl od těch rasistických předsudků) považoval za reálnou...

SPACEBOY [23.06.2005 11:58:27]:
Jako ten prďola, co tu čepuje, mám radost z každého hosta ;-)
Ale jako vesmírný badatel, co zná odpověď na základní otázku života, vesmíru a tak vůbec, se ptám: Nejsou vtipy o Pepíčkovi také osobním útokem proti Josefům, Josífkům, Joskům, Pepikům, ba i Pepčům? Jistě někteří z nich bývali mladí, nemůže se jich to dotknout? A co blondýny? A právníci? A neonacisté? Neubližujeme jim svými vtipy?

DAVESADE [23.06.2005 10:42:54]:
Plná hospoda hostů... plný svět hostů... plný vesmír hostů naplněný spravedlností, ideální normalizovanou společností, jedinou pravou vírou a vtipech o Pepíčkovi, muhehehehehehe ;))) (P.S: comix není osobním útokem, jen mi to přišlo vtipný :).

zpět na strip