Z některých stripů můžeme usuzovat, že se živí jako programátor, ale občas je bez práce a pak si
přivydělává jak umí -- někdy dokonce i pomocnými pracemi na stavbě. K lidem, kteří jsou pro peníze schopni všeho, však
rozhodně nepatří. To už raději v klidu sedí na kanapi, pije pivo a vychutnává si sex. Bohužel nejčastěji o samotě.
JAMES.007 [07.01.2009 14:25:47]:
Ty v**e!!!!Uplnej mazec!!! Snad 2. nej na www.comix.spaceport.cz !!!!!!
BLEK. [15.12.2008 18:19:25]:
Já jsem byl taky v blázinci, mám totiž psychickou poruchu.
GRINO [12.12.2008 10:33:08]:
Nepočítaje v to skotské střiky třikrát denně :-))
zpět na strip