TIP: Chcete mít pod svým comixem odkaz na svou stránku? Zaregistrovaní mohou!
Za moc peněz málo muziky
comix by CTOKOKOTOB
Tož pekne si na tom kongrese hovoril, Vaško
Iba škoda, že na tu piesničku si zabudol.
comix by CTOKOKOTOB (vzkaz)
[19462. zobrazení; body: +17/21]
Comix je vystaven od 09.12.2008 23:39.
Ke stripu je 1 komentář:
GRINO [10.12.2008 12:24:19]: Naprosto Božííí! :-D Pro politické ignoranty a dříve narozené dodávám jen "...s Pánom Bohom, iděm od vás, něublížil som, něublížil som, žiadnému z vás..."
Jeden z nejčestnějších mužů světa − vedle mnoha čestných doktorátů i čestný předseda politické strany. Stejně jako jeho méně dokonalý příbuzný Santa, odměňuje Václav Klaus ty nejlepší z nás. Samozřejmě nikoli jižním ovocem, ale hodnotnými a sbětratelsky cennými státními vyznamenáními, případně funkcemi. Poté, co se jeho tvář dostala na poštovní známky, můžeme některé své dávné sny realizovat i my ostatní.
Ke stripu je 1 komentář:
GRINO [10.12.2008 12:24:19]:
Naprosto Božííí! :-D Pro politické ignoranty a dříve narozené dodávám jen "...s Pánom Bohom, iděm od vás, něublížil som, něublížil som, žiadnému z vás..."
Vložení komentáře je umožněno tady.